volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Senzorová svítidla výrobce Steinel

Datum: 14.5.2014

Moderní, úsporná, šetrná a kvalitní svítidla? Takovým osvětlením máme na mysli svítidla se senzorem pohybu a svítidla s čidlem, které naleznete v naši nabídce osvětlení.

Steinel = německý výrobce svítidel, který se zabývá kvalitní výrobou venkovních ale i interiérových senzorových svítidel.

Už název “senzorová svítidla“ nám napovídá, že se jedná o svítidla se senzorem či svítidla s pohybovým čidle.
Steinel při výrobě senzorového osvětlení, chtěl svým zákazníků dokázat, že i svítidla Vám mohou dopřát trošku toho komfortu. Venkovní i interiérová senzorová svítidla jsou dělaná na takovém principu, že díky výborným funkčním vlastnostem se svítidlo na základě pohybu samo rozsvítí i zhasne. Vše zkrátka spočívá v tom, jak senzor či pohybová čidla nastavíme, aby reagovaly tak, jak potřebujeme a s jeho využitím jsme byly maximálně spokojeni.
 Výrobce však bral také v potaz to, aby svítidla byla jak kvalitní a šetrná k životnímu prostředí, tak i úsporná s nízkou spotřebou elektrické energie.

Svítidla Steinel jsou moderním trendem na trhu a stávají se stále více oblíbenými svítidly nejen díky praktickému využití svítidel ale také díky designu, díky kterému se senzorová svítidla mohou také pyšnit.

 Osvětlení Steinel můžeme zkrátka umístit kamkoli nám je libo ať už do domácností, do různých veřejných budov, prostě tam, kde splní svoji funkci nepostradatelného svítidla. Nejčastěji svítidla s čidlem nalézají využití, ve venkovních prostorách - u vchodů, vně i uvnitř garáží, na zahradách, terasách a dalších místech. V interiéru jsou většinou umístěna v chodbách, toaletách, koupelnách. Ve veřejných budovách se stávají samozřejmostí – provoz je hygienický, málokomu by bylo příjemné dotýkat se např. na úřadech vypínače, kterého se dotklo mnoho osob před námi. Proto tento systém využívají i restaurace a další zařízení. 

Objednejte si již dnes a poznejte pohodlí senzorového osvětlení!!! 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.