volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Rustikální svítidla značky JUPITER

Datum: 14.5.2014

I svítidla svým vzhledem připomínající spíše starožitná svítidla můžeme považovat za moderní osvětlení, však posuďte sami.

Někdo má rád modernu někdo zase klasiku.

 Vkus každého z nás směřuje jiným směrem a aby si byl schopný vybrat každý to správné a designově odpovídající svítidlo dle jeho vkusu, snažili jsme se  nabídku osvětlení udělat obsáhlou, širokou a rozmanitou. 
 
Za velmi oblíbené osvětlení se považují Rustikální svítidla. Ptáte se, o jaký styl svítidel se vlastně jedná? Jde o svítidla směřující do klasičtějšího stylu, která vypadají spíše jako starožitné osvětlení. Chcete si připomenout dobu našich předků, nebo zkrátka jen chcete aby Váš domov vypadal kouzelně? Rustikální osvětlení  jsou ta pravá svítidla, která Vás svým klasickým vzhledem zavedou do venkovského života a vykouzlí z Vašeho domu pohádkově pěkné, klasické avšak vkusné a vzpomínkové prostředí.
 
Rustikální svítidla jsou vyráběna v celých sériích. Pořídit si tak můžete hlavní osvětlení místnosti –lustr  spolu s nástěnným osvětlenímstolní lampičkou či podlahovou lampou. V menších místnostech místo lustru lze využít zase stropnici. Je menšího provedení a dokáže tak místnost pěkně osvítit.
 
Rustikální svítidla nemají jen pouze velmi nápaditý a originální vzhled. Jde o kvalitní osvětlenís výbornými technickými parametry.
 
Právě výrobce JUPITER, se kterým již dlouhodobě spolupracujeme se zabývá výrobou rustikálních kvalitních svítidel. Jen se podívejte na naši nabídku – RUSTIKÁLNÍ SVÍTIDLA a posuďte jejich designovou kvalitu sami.

 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.