volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Pro kluka je nejlepší lustr Cars

Datum: 20.7.2015

Vytvořte pro svého syna krásný dětský pokojíček. Trendy jsou nyní lustry Cars. Oblíbená jsou také svítidla ve tvaru formulí 1, letadel nebo vlaků.

Který kluk by neměl rád auta, letadla, vláčky či formule 1. Proto nepřekvapí, že právě s těmito motivy jsou nejžádanější lustry pro kluka. U nás je seženete v krásném provedení a za příznivou cenu. 

V přisazeném i zavěšeném provedeníAby osvětlení bylo v dětském pokojíčku co nejprospěšnější, vezměte při výběru v potaz nejen velikost místnosti, barvu nábytku a rozmístění oken, ale především výšku stropu. Pokud je nižší, volte přisazené lustry, které často bývají ve formě skleněných obdelníků nebo jako bodovky. Naopak pro pokojíčky s hodně vysokým stropem doporučujeme zavěšené lustry, které prostor opticky zmenší a zútulní. 


Jak už jsme zmínili, nyní jsou trendy lustry Cars, ale samozřejmě velmi pěkná jsou i světla ve tvaru letadel, helikoptér či plachetnic. Zvláště pro menší kluky je určeno osvětlení s krtečkem. 

Pod tímto textem jsou lustry, které zákazníci pro chlapce kupují nejčastěji. Díky tomu, že jsme jedním z největších českých e-shopů se svítidly, máme řadu dětských lustrů v akci

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.