volejte 515 555 113 až do 13:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Připravte se na jaro

Po dlouhém zimním období se konečně příroda probouzí do svěží jarní nálady a všichni se jistě těšíme na pobyt venku. Pojďme společně rozsvítit naše zahrady, balkony a předzahrádky, rozšiřme svůj domov konečně i ven, na čerstvý vzduch!

Každý den strávený v přírodě, mezi zelení je osvěžujícím zážitkem. Je nejvyšší čas pomoci svým zahrádkám a balkonovým truhlíkům odít se do jarní svěží květeny a vysázet první květiny a bylinky. A aby se vám i v podvečerních hodinách dobře na zahrádkách a balkonech pobývalo, je skvělou volbou truhlíky čí záhonky doplnit zahradními lampami. Tak bude každý den nekonečný a užijete si jej od rána až do nejhlubší noci. V našem sortimentu najdete romantické lampy v klasickém stylu i moderní minimalistické kousky. Každý si tak najde tu správnou lampu pro svůj styl a vkus. 
 
Pokud je vaše smýšlení více ekologické, nebo jednoduše nemáte možnost připojení do elektrické sítě, můžete své zahrádky zcela jednoduše osvítit solárními svítidly. Náš sortiment je skutečně bohatý, volit můžete jak jednoduchá zapichovací svítidla, která poskytují měkké světlo, které decentně osvítí zahrádky a záhonky, tak reflektory, kterými efektivně nasvítíte reprezentativní objekty vaší zahrady, příjezdové cesty či prostor vchodových dveří. Milým zpestřením vaší zeleně mohou být také dekorace se zabudovanými solárními svítidly, kterých u nás najdete opravdu velké množství. Od lampiček v eklektickém asijském stylu až po sochy zvířátek či trpaslíků se zabudovaným solárním osvětlením. 
 
Zdroje světla nám ve venkovních prostorách neslouží jen k dotvoření atmosféry či  podtrhnutí dekorativních prvků zahrad. Je důležité nezapomínat ani na bezpečí a dobře osvítit příjezdové plochy, garáže či prostor u vchodu do domu. Vyberete si proto u nás pro svůj dům také vhodná nástěnná svítidla či osvětlení nájezdů, která poskytují dostatečné osvětlení pro vaše bezpečí a díky svým skvělým vlastnostem vydrží venkovní provoz po mnoho let. 
 
V tom správném světle dostane venkovní prostor vašich domovů ten pravý šmrnc. Užijte si krásné voňavé jaro plné pohody a  radosti!
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i