volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Představujeme nová orientační světla a lampy do zásuvky

Datum: 22.2.2016

Bez sekání do zdi, bez nevzhledných elektrických kabelů. Zkrátka nyní lze zakoupit praktická svítidla do zásuvky, která vynikají moderním designem a protože jsou většinou LED také nízkou spotřebou energie.

Bez sekání do zdi, bez nevzhledných elektrických kabelů. Zkrátka nyní lze zakoupit praktická svítidla do zásuvky, která vynikají moderním designem a protože jsou většinou LED také nízkou spotřebou energie. 

Světlo do zásuvky pomůže při orientaci

Jak sami dobře víte, typů osvětlení je nyní na trhu celá řada. Jednou z posledních novinek jsou svítidla, která jsou technicky uzpůsobená tak, že nemají žádné přívodní kabele, ale lze je rovnou zasunout do zásuvky. Nejen že to je velmi rychlé a snadné, ale také flexibilní – osvětlení lze přemístit podle potřeby – a rovněž bezpečné – nehrozí zakopnutí o kabel.

Orientační světla do zásuvky, jak již z názvu vyplývá, jsou ideální k orientaci v prostoru. Jejich intezita není tak velká, že by vás osnila a úplně probrala ze spánku, a přitom postačí k tomu, abyste se bezpečně dostali například na toaletu. Níže na fotografiích můžete vidět, že zásuvková svítidla mohou svítit i barevně.
Protože častými nočními návštěvníky jsou děti, jsou nyní hodně populární dětská noční světla do zásuvky. V našem e-shopu jsou hojně zastoupena od španělského výrobec Dalber.
 
Orientační světlo do zásuvky svítící červeněOrientační světlo do zásuvky svítící modřeOrientační světlo do zásuvky svítící zeleně

Lampa do zásuvky – do ložnice i kanceláře

Jak můžete vidět na svou obrazcích níže, do zásuvky je možné dát i lampičku. Uplatnění nejčastěji najde v ložnici, kanceláři, popřípadě obývacím pokoji. Díky použití LED technologie jde o velmi úsporné přitom ale výkonné osvětlení. Diody mají také dlouhou životnost a příjemná je i teple bílá barva.  Výčet všech lamp do zásuvky včetně dalších svítidel je k dispozici pod textem.  


Lampa do zásuvky Eglo BriviLED lampa do zásuvky Eglo Mini 4

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i