volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Pořiďte si nová chytrá světla Dalen

Datum: 22.3.2016

Přemýšlíte o stropním osvětlení, které se přizpůsobí vaší aktuální náladě a potřebám? Světla Dalen patří k nejmodernějším na světě a zákazníky lákají především na moderní design, velkou životnost a úsporný provoz.

Přemýšlíte o stropním osvětlení, které se přizpůsobí vaší aktuální náladě a potřebám? Svítidla firmy Dalen patří k nejmodernějším na světě a zákazníky láká především na jednoduchý design, velkou životnost a úsporný provoz.

Moderní osvětlení do každé domácnosti

Žádaná inteligentní světla Dalen jsou konečně k sehnání také u nás. Ve světě patří ke špičce mezi stropními svítidly především díky využití nových technologií. Místo žárovek využívají LED čipy umožňující nastavovat nejen intenzitu, ale také barevnost. Osvětlení Dalen nabízí deset stupňů barevného spektra a deset variant nastavení jasu pro každou příležitost. Studené tóny vás udrží bdělé a teplé tóny naopak přijdou vhod při klidné relaxaci. Především v dětských pokojích pak jistě oceníte noční osvětlení, které je nejen úsporné, ale také efektivní. Tlumené světlo se po 30 minutách samo vypne a po dobu svícení pracuje s minimálním příkonem (1 W - 2.5 W).

Intenzita osvětlení Dalen

Poznejte sílu moderní technologie

Stropní světla Dalen pracují nejen s LED čipovou technologií, ale využívají také difuzní krytí, které jim umožňuje ozařovat v rozsahu až 270°. Osvítí tak bez problémů místa, kam by jiná světla dosáhla jen stěží. I přes svou vysokou efektivitu je osvětlení Dalen šetrné k očím. Kvalitní LED svítidla neblikají ani nezpůsobují vlnění nepříjemné pro oči vedoucí často až k bolestem hlavy. Velkou předností je také automatické tlumení světla, ke kterému dojde po několika minutách provozu. Šetří tak nejen váš zrak, ale také energii. Vhod příjde i využítí dálkového ovládání umožňující měnit jas, barevnost a intenzitu různých světel z jednoho místa.

Moderní svítidla Dalen

Moderní svítidla Dalen se vyznačují velkou životností a úsporností. LED čipy a průběžné snižování výkonu zajistí až deset let efektivního svícení, které potěšení nejen vaši rodinu, ale také vaši peněženku.
 
 

 

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i