volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Osvětlení interiéru a venkovních prostorů

Datum: 11.5.2014

Svítidla mají mnoho podob a záleži na Vás, jakému svítidlu právě Vy, z naši nabídky osvětlení, dáte přednost.

Osvětlení je v dnešní době považováno za nepostradatelnou součást interiérů  i venkovních prostorů.

Svítidla nám mohou sloužit jako praktický a estetický pomocník v teple domova ale také v temných večerních ulicích osvětlení oceníme jako bezpečný prvek venkovních prostorů.  I kanceláře či různé veřejné prostory využívají světel k lepší viditelnosti, bezpečnosti při práci či každodenní rutině. Zkrátka kamkoliv se dnes otočíte a podíváte vidíte osvětlovací techniku, která mnohdy neplní jen svoji funkci“osvětlení“ ale často jsou svítidla považována i jako pěkný dekorační doplněk daného místa.

Osvětlenísvitidla.cz Vám nabízí širokou nabídku výběru osvětlení, jak do interiéru tak na Vaši zahradu či před dům.
Mezi interiérová svítidla patří a my Vám nabízíme svítidla klasická, moderní, designová svítidla,křišťálová svítidlakuchyňská lustryvitrážová svítidla Tiffanyrustikální svítidla Jupiter ,dětské osvětlení či koupelnová světla. Všechny tyto designy svítidel se vyrábí dle typu jakolustrystropní  a nástěnná svítidlabodová svítidla a stolní lampičky či podlahové lampy.

Za venkovní svítidla považujeme takové osvětlení, které má vyšší krytí čili IP a je tak odolné vůči vodě, větru nebo zkrátka nepříznivému počasí. Venkovní svítidla se pyšní nejrůznějšími designy.Svítidla pro venkovní účely jsou vyráběny jako klasická nástěnná svítidla, která podle nejnovějších trendů často obsahují senzor díky kterému se svítidlo samo rozsvítí i zhasne. Pokud však hledáte obyčejné venkovní lampy nebo obyčejná nástěnná svítidla, tak i taková světla Vám samozřejmě nabízíme. Novinkou na trhnu a svítidla, která se před časem objevila a stávají se čím dál více oblíbenými svítidly jsou solární lampy. Tento druh venkovního osvětlení zaujal zejména díky širokému, nápaditému a pestrému vzhledu svítidel, poměrně dobré ceně a také díky úspoře elektrické energie. Solární svítidla totiž svítí na základě sluneční energie, kterou si přes slunečný den svítidlashromažďují.

Zkrátka k výběru toho správného osvětlení si udělejte čas a nepodceňujte něco tak důležitého pro Vaše obydlí či okolí. Svítidla se stanou Vašim každodenním společníkem ve dne v noci.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.