volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Osvětlení do kuchyně v barvách jara

Datum: 10.3.2016

Příchod jara můžete oslavit třeba novým osvětlením do kuchyně s příjemným designem a svěžími barvami.

Příchod jara můžete oslavit třeba novým osvětlením do kuchyně s příjemným designem a svěžími barvami.

Zelené lustry? Proč ne 

Pošmourné počasí je na ústupu a ven se derou příjemné a zářivé barvy. Oslavit příchod jara pomůže i výběr nového světla do kuchyně. Vhodně zvolené osvětlení dodá vaší kuchyni zbrusu nový nádech a díky modernímu provedení budou vaše kuchyňské lustry vypadat jako vystřižené z nábytkových katalogů.

Vybrat si můžete různé odstíny zelené a pokud vás neláká odvážný moderní design, můžete se sáhnou i po osvědčeném provedení. Zajímavou volbou můžou být také stahovací lustry, kterými si můžete osvětlení v kuchyni přizpůsobit aktuálním potřebám. Doporučuje se nastavit jej tak, aby bylo světlo bylo na úrovni očí stojící postavy. Při výběru vhodného osvětlení do kuchyně nad jídelní stůl by se mělo dbát také na průsvitné stínidlo.

Nezapomeňte na světla pod kuchyňskou linku

Každá správně vybavená kuchyň volá také po vhodně vybraném osvětlení pro kuchyňskou linku. Stále populárnějšími jsou LED zářivky a LED pásky, které jsou pro kuchyňě jako dělané. Svým typem patří LED osvětlení do kuchyně k nejúspornějším variantám, což oceníte při dlouhých hodinách strávených vařením. Zároveň zaručují díky moderním technologiím dlouhou životnost a šetří nejen vaše peníze, ale také energii.

LED pásky do kuchyně ale nejsou jedinou variantou. Nabízíme také široký sortiment kuchyňského osvětlení vyráběného z chromu vhodného jako součást dřevěné kuchyňské linky. Bodová světla se díky své polohovatelnosti budou hodit hlavně do rohů pracovní desky.

Svítidla do kuchyně v barvách jara vám přinesou jeho malý kousek přímo k vám do domu, kde vydrží po celý rok.
 

 

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i