volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Osvětlení a svítidla

Datum: 12.5.2014

Osvětlení je důležitým a nepostradatelným prvkem místností i venkovních prostor.

Nabídka svítidel na našich internetových stránkách je dělaná tak, aby si zde svítidlo dle své libosti a vkusu našel každý z vás.

Svítidla jsou využívána dnem i nocí v domácnostech, na různých veřejných interiérových i exteriérových místech, no zkrátka všude tam, kde je zapotřebí dobré viditelnosti.
 
Ne vždy si světel ceníme pouze z praktického hlediska. Mnohdy jsou svítidla považována za dekorační doplněk obývacího pokoje či zahrady a jiných míst. Zkrátka je na Vás za jakým účelem si svítidlopořizujete a jakému typu světla dáte přednost. Z jakého bude svítidlo materiálu? Jakou bude mít barvu? V jakém stylu bude svítidlo provedené? Na všechny tyto parametry dbejte a nezapomeňte, že svítidlo má být Vašim pomocníkem a zároveň i estetickou chloubou. Výběr světel proto nepodceňujte a poctivě si zvolte to svítidlo, které nejlépe odpovídá Vašim požadavkům. Vybírat je opravdu z čeho.
 
Ať už potřebujete lustrstropní svítidlonástěnné osvětlení či stolní nebo podlahovou lampu, je možno vybírat z následujících možných stylů: moderní svítidlaklasická svítidlarustikální osvětlenívitrážová světla či svítidla křišťálovádesignová nebo ratanová světla.
 
U svítidel jsou vždy uvedeny také parametry, které jistě výběru napomůžou. Parametry máme na mysli informace o materiálu či barvě svítidla nebo o počtu žárovek apod. Také záleží na zvolení správného krytí čili IP svítidla, aby osvětlení bylo bezpečné a fungující. IP se liší u interiérových, exteriérových a koupelnových svítidel.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.