volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nová svítidla PREZENT a LUXERA

Datum: 10.5.2014

Nově přidána svítidla od společností PREZENT a LUXERA, vybírat lze stropní svítidla, lustry,nástěnná svítidla či kuchyňské lustry.

Představujeme nové osvětlení v podobě stropních svítidel mnoha vzorů, ze kterých si jistě vyberete. Stropní svítidla jsou jednoduchá, ale velice multifunkční světla, se kterými lze vybavit např. chodbu, kuchyň, koupelnu, ložnici atd. Moderní a krásný vzhled zútulní každý Váš interiér. 

 Nepřehlédněte také nový kuchyňský lustr, který doplňuje velice oblíbenou sérii LYRA GLASS.Lustry u kterých lze nastavit výška, tak jak momentálně potřebujete, jednoduchý moderní design, to vše ve Vaší kuchyni nemůže chybět. Lustry do kuchyně jsou správnou volbou pro hlavníosvětlení kuchyně
 
Hledáte-li více elegantní a propracovaná svítidla, značka LUXERA uvádí nová svítidla, jako jsoulustry např. série CRONOS, PLANETIC či RAMZES a také nástěnná svítidla, která doplňují sérii osvětlení LASSER. Svítidla LUXERA Vám nabídnou to nejlepší z technické i designové stránky. Ohromte nejen sebe těmito úžasnými svítidly, jejich tvary a jedinečným vzhledem.

 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.