volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Možnost vrácení zboží do 14 dnů

Nesplňuje vámi vybraný a zakoupený výrobek všechny funkce, které jste očekávali? Nebo jste zvolili jste nevhodný dárek? Žádné obavy, i pro tyto případy máme řešení! Zakoupené zboží můžete jednoduše vyměnit nebo dokonce vrátit a své peníze dostanete zpět.

Pro pohodlný nákup bez rizika vám poskytujeme 14denní lhůtu na vyzkoušení vámi zakoupeného zboží. Během této doby se můžete ujistit, že jste si v našem eshopu vybrali správně. V této 14denní lhůtě můžete zboží vrátit zpět na naši adresu bez udání důvodu a v nejbližším možném termínu obdržíte vaši platbu zpět. 
 
Vrácené zboží musí být nepoškozené, bez známek opotřebení a kompletní - včetně veškerého příslušenství, záručního listu, návodu atd.
 
S ohledem na možná rizika škody při přepravě zboží zpět, je důležité zboží zaslat nejlépe v původním obalu, případně jej zabalit do jiného vhodného obalu, který bude zboží dostatečným způsobem chránit. Zásilku s vráceným zbožím, prosíme, zašlete doporučeně a s odpovídajícím pojištěním, neboť prodejce nemůže nést odpovědnost za případnou ztrátu či poškození vraceného zboží při přepravě doručovací společností. Nezasílejte zboží zpět na dobírku. 
 
Užijte si pohodlné online nákupy bez obav!  

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.