volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Lustry

Datum: 10.5.2014

Nejvíce využívanými svítidly jsou právě lustry, proto neváhejte a prohlédněte si naši nabídkuosvětlení dělanou pro každého z Vás.

V dnešní době si snad nikdo z nás nedokáže představit život bez osvětleníSvítidla jsou nám každodenním pomocníkem při osvětlení různých místností a interiérových i venkovních  ploch.Svítidla vždy neplní jen funkční vlastnosti. Často jsou používány i jako dekorační doplněk nebo svojí svítivostí slouží pro zpříjemňující a odpočinkovou atmosféru.

Za hlavní osvětlení místností jsou mnohdy považované lustry, které nejlépe dokáží rozzářit místnost. Do koupelnových a menších místností je však vhodnější volbou použít stropnici. Téměř každý lustr je dělaný v sérii, kdy pak může být hlavní osvětlení místnosti doplněno stolní a stojací lampou či nástěnným svítidlem nebo bodovým osvětlením. Neplní pak jen funkční vlastnosti, nýbrž vkusně sladěnou sérii svítidel spíše pro dekorativní účel.

Nabídka lustrů je v dnešní době velmi pestrá a široká. Lustry jsou vyráběny v nejrůznějších barvách, designech a provedení.

Začneme u doby dávné, kdy i z těchto let se zachovali nejrůznější klasické motivy, které i v dnešním moderní době mají své zastoupení například v osvětleníKlasické lustry jsou vyráběné ze dřeva, kovu a skla. Pro klasické lustry je typické více žárovkové provedení a honosnější design.

Pro moderní a nové interiérové prostory jsou však vhodnější volbou moderní lustry, které lépe zapadnou do nových a moderně zařízených místností.

Rustikální lustry jsou vyhledávané zejména pro svůj klasický a starožitný design. Jde spíše ohistorická svítidla, která uchvátí svým honosným, vkusně propracovaným, zejména patinovým vzhledem.

nabídka kuchyňských lustrů je velmi pestrá a to jak barevně, tak i designově. Kuchyň je hlavní místností našeho obydlí, proto bychom měli dbát na to, jaký lustr nám bude společníkem při obědě, večeři či jen tak posezení s přáteli u jídelního stolu.

V neposlední řadě a luxusem v osvětlení jsou křišťálové lustry. Pyšní se svým honosným vzhledem, tvořeným čirými ale i barevnými křišťálovými skly. Působí tak reprezentativně a využívají se zejména ve větších či společenských místnostech, kde náramně vyniknou.

Pokud však hledáte osvětlení na chalupy, chaty apod., pak doporučujeme ratanové lustry, které svým proutěným vzhledem, vkusně zapadnou do místnosti.

A posledními velmi specifickými svítidly jsou vitrážové lustry neboli svítidla Tiffany. Jsou oblíbené zejména díky výrazné kombinaci všech barev a pro velmi důkladně propracovaná skla. Jakmile vitrážový lustr rozsvítíme shlédneme okouzlující souhru barev a zapůsobí jistě i na Vaše dojmy.
 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.