volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Lustry: Nenahraditelný druh osvětlení

Datum: 13.5.2014

Většina lidí, kteří hledají a vybírají vhodné osvětlení, kupují vždy nejdůležitější typ svítidla - lustry.

Ať už si vyberete jakékoliv svítidlo, měli byste pečlivě dbát na jeho sladění s interiérem, jemuž dominuje. Samozřejmě výrazný lustr také potřebuje spoustu místa, kdy se spíše hodí do velkých chodeb, hal, obývacích pokojů, kde řádně vynikne a spíše plní funkci estetickou než funkční. Lustr je proto nutné vybírat podle toho, kde nám bude největším pomocníkem, s čímž pak také souvisí, jakým světelným zdrojem náš lustr bude osazen, aby byl dekorativně zajímavý a světelně spolehlivý.

Široká nabídka lustrů jak moderních, tak i designových oslní oči každého z nás. Jsou dodávány i v sériích spolu s dalšími druhy svítidel jako jsou nástěnná svítidla či stojací lampy nebo stolní lampy. Pěkně tak sladí celý interiér obývacího pokoje, ložnice či kanceláře a vytváří tak dokonalou harmonii osvětlení podle našich představ.
 
 Vkus se u každého jednotlivce liší, proto je možnost vybírat nejen moderní či designová svítidla, ale i z osvětlení připomínající spíše starožitné kousky. Mezi takové patří zejména lustry z mosazi a patiny nazývané rustikální lustry, které se řadí do skupiny klasická svítidla či rustikální svítidla. Mají většinou robustnější konstrukci. Skleněná stínítka jsou z křišťálového nebo opálového skla a jsou mnohdy zavěšené na řetězu, což je velmi vkusné.
 
Řadou změn a modernizací prošly křišťálová svítidla. Některá si zachovávají tradici a čerpají z historických podkladů. Jsou typickým symbolem hrdosti svého majitele. Neztrácí na ceně, a křišťálový design je zkrášlením každého interiéru.
 
Pokud ovšem preferujete originalitu, stojí za to prohlédnout si vitrážové lustry Tiffany. Jsou velmi specifické a pyšní se výraznou a netradiční kombinací barev. Lustrylampy i nástěnná svítidla jsou velmi kvalitní, propracovaná svítidla a zapůsobí hlavně svojí výjimečností.
 
 Pro určité místnosti jsou také určitá osvětlení.
 
Dětskému pokojíčku lustry, lampy či nástěnná svítidla, dodávají ten určitý pohádkový nádech, který zejména ocení vaše ratolesti. Přeci jen lustr s žabičkou se jen tak nehodí do obýváku či kuchyně.Dětská svítidla mají nespočetně mnoho motivů, lze vybírat ze zvířátek, pohádkových postaviček, sluníček, hvězdiček i autíček. Udělejte radost Vašim dětem s bezkonkurenční nabídkou dětských svítidel s www.osvetlenisvitidla.cz
 
 Kuchyň je místnost, kde je závěsný lustr téměř nepostradatelným doplňkem nad jídelním stolem a taktéž jsou kuchyňská svítidla specifická a jinam se častokrát nehodí. Kuchyňské osvětlení je svědkem rodinných obědů, večeří či jiných setkání.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.