volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Lustry

Datum: 13.5.2014

Za hlavní a centrální osvětlení místnosti se považují lustry. Řadí se proto mezi nepostradatelná svítidla, která se vyrábí tak, aby si mohl z tohoto typu osvětlení vybrat každý.

Jedny z nejdůležitějších svítidel v domácnosti jsou lustry, které mají jednak funkci hlavního osvětlení, ale také funkci dekorativní – estetickou. Tato svítidla hrají mnohdy velkou roli již z toho důvodu, že bývají často dominantou místnosti. V našem internetovém obchodě si můžete vybrat ze široké škály lustrů a svítidel, které jistě splní Vaše očekávání a se kterými budete nad míru spokojeni. Na výběr tu máme několik typů lustrů např. klasické lustrydětské lustrymoderní lustrykuchyňské lustry,křišťálové lustry, vitrážové lustry a mnoho dalších.
 

Záleží jen na Vás jakou místnost potřebujete nasvítit a kam bude lustr určen. Pokud víte, že potřebujetesvítidlo nad jídelní stůl, pak kuchyňský lustr může být a je tou pravou volbou. Nad jídelní stůl jsou také často používány vitrážové lustry, které jsou díky svému designu velmi nápadité a jedinečné. Pokud sháníte lustry do obývacího pokoje, pak v podstatě záleží jen na Vás v jakém designu a provedení jsou Vaše interiérové místnosti a podle toho je dobré si i zvolit osvětlení. Křišťálová svítidla se naopak řadí mezi luxusní osvětlení, které se hodí spíše do velkých sálů, divadel a muzeí. V obyčejném bytě či domě by křišťálový lustr, díky honosnému blýskající se mu designu, mohl působit trošku kýčovitě.
 
Jak již však bylo řečeno, záleží jen na Vás jakému typu, stylu a provedení daného osvětlení dáte přednost. Jde o Vaše svítidla a Vašeho společníka ve dne i v noci.

 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.