volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Křišťálové osvětlení

Datum: 11.5.2014

Svítidla mají své zastoupení v mnoha stylech a jedním z nich jsou právě křišťálová svítidla.

Sháníte svítidla, která vyniknou a stanou se tak chloubou Vašeho interiéru? Máte vysoké stropy nebo potřebujete osvětlit větší prostory? Pak Vám nabízíme taková svítidla, která splní veškeré Vaše požadavky - KŘIŠŤÁLOVÉ OSVĚTLENÍ.

První zmínky o využití křišťálového osvětlení se řadí do 18. století. Ve svítidlech, která se pyšní svým luxusním designem, jež tvoří kombinace kovu spolu s překrásnými, třpytící se mi křišťálovými úlomky skel, měli v tehdejší době zalíbení zejména nejrůznější panovníci a vládci, kteří si tato honosná a opravu luxusní svítidla mohli dovolit.

Křišťálová svítidla, jak již bylo řečeno, se pyšní dokonalou řemeslnou prací, která skrývá nápaditý, honosný a blýskající se vzhled, který láká mnohé z nás. Křišťálová skla, která tvoří křišťálové osvětlení, je možné pořídit, jak  v klasické čiré barvě, tak i v kombinaci nejrůznějších barviček.

Křišťálová světla se nejčastěji vyrábí jako hlavní osvětlení místnosti, čili lustr a to jak už v závěsném, tak i v přisazeném provedení. Mnohdy centrální osvětlení doplňují i taková svítidla jimiž jsou nástěnná světla či lampy.

Jelikož jsou křišťálová svítidla opravdu velmi honosná a nápadná, je dobré si takové osvětlenípořizovat spíše do větších prostorů s vysokými stropy, kde jejich dokonalý vzhled náležitě vynikne a ostatní jej tak ocení.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.