volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Koupelnové osvětlení

Datum: 10.5.2014

Nenechme koupelnu pohltit tmou. I taková místnost potřebuje rozjasnit a právě svítidla jsou nepostradatelnou součásti každé koupelny.

Kvalitu a krásu vaši koupelny dotváří taktéž kvalitní a příjemné osvětlení.

Nabídka koupelnového osvětlení nás odkazuje na koupelnová stropní svítidla,koupelnová nástěnná svítidla či na bodové osvětlení. Všechna koupelnová svítidla se od ostatních bytových svítidel liší zejména požadavky na bezpečnost. Jelikož je koupelna vlhká místnost je důležité, aby svítidlo mělo správné krytí, čili IP svítidla tak, aby bylo odolné a bezpečné při náhodném styku svítidla s vodou. Není proto na škodu se při výběru svítidla do koupelny poradit s elektrikáře, než abychom byli potom nuceni řešit nějaký problém či nefunkčnost svítidla.
 
Vhodné také je svítidla v koupelně na kombinovat. Za hlavní osvětlení místnosti většinou považujeme stropnice, které pěkně osvětlí a příjemně rozzáří celou místnost. K centrálnímu osvětlení místnosti je vždy dobré pořídit i doplňkové osvětlení. V tomto případě máme na mysli nástěnná svítidla, která se většinou používají nad umyvadlo, k zrcadlu apod.. Je přeci důležité, mít koupelnu řádně osvětlenou tak, abychom na sebe dobře viděli a to jak při ranní, tak večerní hygieně. Některé moderní koupelny dokonce využívají jako osvětlení bodová svítidla.
 
Koupelna je důležitou místností. Neslouží nám pouze k hygienickým potřebám, ale mnohdy nám koupelny umožňují příjemnou relaxaci v rozpálené vaně a decentní osvětlení nám k odpočinku jen přidá na spokojenosti.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.