volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Koupelnová svítidla

Datum: 13.5.2014

Nejen obývací pokoj, kuchyň či zahrada potřebuje své náležité osvětlení. I koupelna či toaleta vyžaduje osvětlení, které bude jak esteticky pěkné, tak i funkčí, praktické a bezpečné.

Téměř každý tráví převážnou většinu dne v práci. V dnešní moderní, uspěchané době, která je jistě náročnější než dříve jak na Vaši fyzickou, tak na duševní kondici, je potřebou ba dokonce nutností, aby každý z Vás nabral na konci dne síly a byl plný energie na druhý den. Po náročném dni v práci musíte samozřejmě řešit další různé záležitosti i doma.

Po takovémto namáhavém celodenním shonu, se jistě každý z Vás těší na to, až si vleze pod horkou sprchu, či si napustí teplou vanu, kde své tělo i duši zregeneruje. Jaký by to byl ale odpočinek, kdyby byla v koupelně tma, či nepříjemné ostré světlo, ze kterého by Vás bolely oči. Abyste nabrali novou energii a cítili se svěží na den následující, je potřeba si
vhodně osvětlit Vaši koupelnu, aby se pro Vás tato místnost stala odpočinkovou zónou.

Při výběru osvětlení do Vaší koupelny můžete vybírat  svítidla v sekci - centrální osvětlení,bodové osvětleníosvětlení nad zrcadlo, sprchový kout či vanu. Osvětlení v koupelně, ať už chcete nebo nechcete, přichází poměrně často do styku s vodou. Proto naše osvětlení splňují přísné bezpečnostní normy, co se právě styku s vodou týče. Koupelnová svítidla musí být vždy plně funkční a jak jsme již zmínili – hlavně bezpečné.

Při výběru osvětlení se jistě rozhodujte podle toho, kam potřebujete svítidlo umístit. Nad zrcadlo je potřeba si vybrat takové světlo, které Vám bude vytvářet přirozené stíny. Vybírejte pečlivě, abyste svůj odraz v zrcadle dobře viděli a neměli nad zrcadlem buď nepříjemně ostré nebo naopak zastřené světlo.

Koupelnové osvětlení je ale také velice důležitý doplněk Vašeho designu, který dodá Vaší koupelně takový styl, který máte právě Vy rádi. Nabídka je opravdu lákává, proto neváhejte a vyberte si i vy koupelnové osvětlení z naší široké nabídky.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.