volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Kancelářská svítidla a lampy: pěkná, funkční a levná

Datum: 12.2.2015

Potřebujete osvětlení do kanceláře? Sázíte na funkčnost, ale nechcete nic extra drahého? Inspirujte se...

Potřebujete osvětlení do kanceláře? Sázíte na funkčnost, ale nechcete nic extra drahého? Inspirujte se... 

Na strop jsou nejlepší zářivková svítidla

Ať už máte kancelář malou nebo velkou, budete potřebovat světlo na strop. Stejně jako u jiných místností vezměte v potaz výšku stropu. Pokud je nižší, určitě doporučujeme přisazené svítidlo. Jestliže sídlíte třeba v historické budově s více než třímetrovým stropem, můžete více experimentovat, například s lustry na lanku. Nejlépe ale udělate, když na strop pořídíte zářivkové svítidlo. Ne však takové to úzké trubicové, které se dává pod kuchyňskou linku, ale širší a delší. Velmi žádané jsou zářivky s parabolickou hliníkovou mřížkou, jedná se například o svítidla Emilia, která svítí rovnoměrně, takže se nemusíte obávat nepříjemných odrazů světla v monitorech.

Stolní lampa bílá EgloKancelářská lampaKovová kancelářská lampa

Jak by měla vypadat kancelářská lampa? 

Pokud máte hodně intenzivní stropní světlo v malé kanceláři, bude vám nejspíše stačit. Dnes jsou ale trendem rozsáhlé showroomy a práce v noci, takže na řadu přicházejí stolní kancelářské lampy. Doporučujeme zvolit takové, u kterých lze měnit směr a intenzitu světla. Nejefektivnějším řešením je ohebné kloubové rameno. Důležitá je rovněž výška svítidla, aby nedocházelo k oslňování. Obecná rada zní, že okraj lampy by měl být nad úrovní očí. 

V našem e-shopu máme na výběr z více než stovky různých kancelářských lamp. Liší se barvou, tvarem i designem. Jednou z našich nejvíce trendy věcí jsou LED lampičky KENNY. Velmi žádané jsou také stolní lampy s klipem – pevně drží a v případě potřeby se dají jednoduše přemístit.  

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.