volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jaké zvolit osvětlení terasy?

Datum: 9.7.2015

Vybrali jsme pro vás vhodné typy svítidel na terasu. Zahrnuta jsou světla na stěnu i na stůl či do podlahy.

Vybrali jsme pro vás vhodné typy svítidel pro osvětlení terasy. Zahrnuta jsou světla na stěnu i na stůl či do podlahy.

Základem je světlo na stěnu

Protože většina dnešních teras je koncipována jako prostranství, na které vedou velké prosklené dveře z obývacího pokoje, základem jsou venkovní nástěnná svítidla. Příznivci starších dob mohou zvolit lucerničky, trendy jsou ale především obdelníková svítidla s mřížkou okolo. Doporučit můžeme například světla z kolekce CITY. Pokud chcete mít osvětlení terasy bez starostí, volte výrobky s čidlem, které se automaticky zapíná a vypíná. 

Venkovní nástěnné svítidlo na terasu

Osvětlení podlahy? Proč ne

Jak už zaznělo v úvodu, světlo může být umístěné i v podlaze. Jedná se o takzvaná nájezdová svítidla, která jsou, zjednodušeně řečeno, bodovky kryté odolným sklem, po kterých se může šlapat a dokonce i jezdit. Jedná se o velmi efektní designový prvek, který při vyšším počtu světel může být i značně intenzivní. V nabídce jsou různé velikosti a výhodněji vyjde si koupit balení o více kusech. 

Pro osvětlení terasy lze použít rovněž venkovní lampy. Ať už dáte přednost variantě stojací, nebo stolní, volte žárovku s menší intenzitou. Lampa by měla předevšít navodit poklidnou atmosféru. 
 
Pod tímto článkem jsme pro vás vybrali vhodné typy světel na terasu. Naše nabídka je ale mnohem širší, kompletní sortiment najdete v záložce venkovní osvětlení

Nájezdové svítidlo na terasu

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.