volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Inspirace pro solární osvětlení na zahradu

Inspirace pro solární osvětlení na zahradu

Datum: 28.4.2015

Chcete na zahradě svítit zcela zdarma? Pak jsou tou nejlepší volbou solární svítidla. Podívejte se, jak vypadají v exteriéru.

Chcete na zahradě svítit zcela zdarma? Pak jsou tou nejlepší volbou solární svítidla. Podívejte se, jak vypadají v exteriéru a jaké jsou jejich výhody. 

Levné, rychlé a efektivní řešení

Solární osvětlení do zahrady nabývá na oblibě. Důvody jsou zřejmé – jde o levné, rychlé a efektivní řešení. Protože ke svému provozu nepotřebují elektrickou energii, nemusíte si dělat starosti s kopáním díry pro kabel a zapojením do sítě. Jednoduše solární světlo umístíte, kam se vám bude líbit a v případě změny dispozice zahrady jej snadno přenesete. Ideální k osvětlení chodníčků či skalek jsou solární svítidla se zapichovacím hrotem

Solární osvětlení na zahraduSolární lampa


V nabídce přes 250 druhů 

Ať už si pořídíte solární lucernu, světlo ve tvaru nějakého zvířátka či trpaslíka, nebo solární lampu, vždy bude světelným zdrojem LED žárovka, takže si můžete být jisti dlouhou životností a okamžitým náběhem na plný výkon. 
V našem e-shopu seženete více než 250 různých druhů. Oblíbená jsou solární světla s pohybovým čidlem, která se automaticky zapnou a vypnou v souvislosti s pohybem. Pokud potřebujete intenzivnější světlo, doporučujeme solární LED reflektor s čidlem
 
Rádi bychom vás upozornili, že u nás seženete jedny z nejlevnějších solárních zahradních svítidel. Ceny začínají již na 84 Kč. Ušetříte peníze a ještě přispějete k ochraně životního prostředí. 


Solární svítidlo

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.