volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Firma STEINEL představuje nová svítidla s čidlem

Datum: 14.5.2014

Chcete svůj domov vybavit chytrým osvětlením? Inspirujte se na našem e-shopu a sviťte efektivně a úsporně!!!

Patříte i vy k těm, kteří ještě neobjevili výhody senzorového osvětlení? Ty tam jsou časy, kdy jste zapomněli zhasnout světla a pak se divili účtu za energie. Dnes nacházejí svítidla s čidlemstále větší oblibu a není se čemu divit.
 

Seznamte se s výhodami, které vám nejen venkovní osvětlení s čidlem přinese. Na našem e-shopu naleznete nabídku značky STEINEL a dalších.Osvětlení především venkovních prostor je důležité, stejně jako správné využití světlaSvítidla se vyrábějí ve stylovém provedení a stávají se pěkným doplňkem vašeho interiéru i venkovních prostor.

Název „chytré osvětlení“ se hodí, jelikož senzorová svítidla šetří váš čas, peníze a práci. A to už je důvod, proč si domov tímto typem osvětlení vybavit. Světla se rozsvítí pouhým příchodem do místnosti či prostoru, stejně tak se Vaším odchodem vypnou. Tento typ osvětlení obsahuje senzor pohybu, případně soumrakové spínače (jakmile se setmí, světla se rozsvítí). Nabídka je velmi široká, pořídit si můžete – senzorová stropní svítidlanástěnná svítidlalampysoumrakový spínač a mnoho dalších produktů.
 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.