volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Dětské osvětlení

Datum: 12.4.2016

Dětské lustry, dětská stropní svítidla, stolní lampičky a bodová svítidla pro každé dítě.

Klid a pohoda to jsou důležité faktory každého dětského pokoje. K dosáhnutí této pohodové atmosféry přispívají právě dětská svítidlaDětská svítidla musejí plnit jak funkční ale tak i estetický účel. Nabídka je opravdu bohatá, proto neváhejte a splňte si nejen své, ale i představy o nejkrásnějším svítidle Vašeho dítěte.
 
 Pro osvětlení celého pokoje je důležité využít výkonnějšího svítidla například dětský lustr nebostropní svítidlo nejlépe v pestrých barvách, které na sobě mají vyobrazeny pohádkové motivy či samotná svítidla, která jsou ve tvarech roztomilých postaviček či zvířátek, což děti milují a právě takový design jistě ocení. Nezapomínejme ani na doplňková svítidla, kterými jsou nástěnná svítidla klasická i bodová. Toto osvětlení je velmi důležité pro orientaci v pokoji dítěte a pro pocit bezpečí. Pestrobarevné stolní lampičky dopomůžou vytvořit radostné a veselé místo a neměly by chybět na žádném dětském stolku, kde si děti hrají, čtou, malují i pracují.
 
 Děti berou svítidla jako součást svého světa, proto je důležité, že každé dětské svítidlo splňuje nejen kvalitní technické provedení a nádherný vzhled, ale také bezpečností podmínky, zabraňující poranění dítěte.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.