volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Dětské lampičky za akční ceny

Máte doma školáka a zjistili jste, že přeci jen bude potřebovat pořádnou stolní lampu? A nebo potřebujete nahradit dosavadní dětskou lampičku? Žádný problém. Máme pro vás velké slevy!

Máte doma školáka a zjistili jste, že přeci jen bude potřebovat pořádnou stolní lampu? A nebo potřebujete nahradit dosavadní dětskou lampičku? Žádný problém. Máme pro vás velké slevy!

Tipy při výběru stolní lampy

Abyste se v našem širokém sortimentu dětských lampiček za akční ceny dobře zorientovali, rádi bychom vám prozradili pár triků při jejich výběru. Sice se trvdí, že každá rada drahá, ale my vám poradíme zcela zdarma. Stejně tak se na nás můžete bez obav obracet při vašich individuálních dotazech. 

1. Lampička nesmí oslňovat

Zvolte typ s neprůsvitným stínidlem a dejte pozor, aby z něj nevyčnívala žárovka. A když už je řeč o světelném zdroji, vhodné jsou úsporné žárovky a LED žárovky. Nejsou za provozu teplé, takže se dítě nemůže spálit narozdíl od klasické žárovky, mají také mnohem menší spotřebu. 

2. Výšku volte v závislosti na výšce dítěte 

Obecně se doporučuje, aby světlo ozařovalo plochu z výšky kolem 30 cm a úhel dopadu by měl být 60 až 70 stupňů. Právě sklon světla je ale výhodné, když si může dítě korigovat podle vlastní potřeby. Doporučujeme tedy pořizovat dětské lampičky s ohebným kloubovým ramenem.

3. Dejte přednost lehkým lampám

Jednou u největších předností stolních lamp je jejich flexibilita, tedy že jdou přenášet z různých stran stolu. Aby to ale v pohodě zvládlo i menší díte, je potřeba, abyste zvolili lehčí model. A platí pravidlo, že aby nedocházelo ke stínění, měl by mít pravák lampičku na levé straně a levák naopak na pravé straně stolu. 

4. Stabilní podklad

Když už máte nakoupeno, přidáváme ještě upozornění, aby dětská lampa stála na pevném a rovném podkladu, aby se nepřevrátila a nemohla dítěti způsobit nějaké zranění.

5. Ne v úplné tmě

Také je dobré, když společně s lampičkou svítí ještě jiné světlo. Nedochází tak k prudkému světelnému přechodu, který vede k únavě očí. Na výběr máte u nás z desítek dětských lustrů, bodovek a nástěných světel, stačí kliknout do kategorie dětská svítidla


Stolní lampy ve výprodeji

Skvělé je, že slevy se netýkají jen dětských lampiček, ale i stolních lamp do ložnice, obývacího pokoje nebo kancelářských lamp. Vybere si každý. Lampy jsou vyrobeny z různého materiálu, například z rýžového papíru,  dřeva, kovu, skla či plastu. Navíc u v našem e-shopu vám garantujeme nejnižší cenu. A pokud nakoupíte nad 2 000 Kč, můžete se ještě těšit na dárek

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.