volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Bodová svítidla

Datum: 13.5.2014

Udělejte Váš dům modejnější a útulnější. Zvolte osvětlení ve stylu bodových svítidel a jistě nebudete zklámáni.

Bodová svítidla laicky řečená jako bodovky jsou nespornou součástí dnes již téměř každých interiérů a to jak domácích prostorů, tak i pracovních a jiných komerčních míst.

Bodovky jsou vyhledávanými svítidly spíše pro doplňkový účel v osvětlení. Své uplatnění bodová svítidla najdou téměř v každém interiéru, laděného spíše do moderního designu. Bodovky však můžeme umístit jak do koupelny nad zrcadla, tak i do kuchyně nad kuchyňskou linku, či zabudovat do televizního stolku do obývacího pokoje. Taková bodovka se pak pyšní spíše svou dekorativní pomocí. Proto jsou bodovky mnohdy využívaná spíše pro svůj designový účel než jako hlavní osvětlení místnosti. Ani však na chodbě, v kanceláři či v obchodě a v jiných veřejných interiérových prostorech dokáže pár bodovek velmi vkusně osvětlit danou místnost.

Bodová svítidla se dělí na SPOTYVESTAVNÁ BODOVÁ SVÍTIDLA či DĚTSKÁ BODOVÁ SVĚTLA.

Spoty jsou taková bodová svítidla, která jsou nazývána i jako směrová svítidla a to proto, jelikož se dají natáčet tak, jak zrovna my nebo dané místo či předmět vyžaduje. Skvěle a bez problémů tak osvětlíme obraz, zrcadlo a často slouží i jako hlavní osvětlení místnosti.      

Vestavná bodová svítidla neboli downligty nejsou směrová ale zabudovaná svítidla, která se pyšní svou elegancí a jednoduchostí. Uplatnění si vestavné downligty najdou v různém nábytku, skříních či stolcích ale i nad kuchyňskou linkou v koupelně apod.                          

Dětská bodová svítidla se vyrábí spíše ve spotech, která jak jsme již zmiňovali mají směrovou, natáčecí funkci a nejen to. Designové zpracování dětských bodovek je naprosto úžasné do dětského pokojíčku a Vaše ratolest jistě ocení nástěnnou bodovku ve tvaru obláčku nebo pastelky.
                 
Zkrátka neváhejte a mrkněte na naši nabídku bodového osvětlení.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.