volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Nástěnná svítidla

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (489)
Globo (175)
Luxera (54)
Philips (96)
Prezent (122)
Steinel (2)
Ostatní značky
APLED (12)
Argon (83)
Artemide (8)
Azzardo (23)
BRILAGI (1)
Brilliant (7)
Briloner (39)
Dalber (55)
DeMarkt (17)
Fulgur (2)
Greenlux (8)
Grundig (4)
Hi Lite (24)
CHIARO (11)
Ideal Lux (67)
Immax NEO (7)
INCANTI (2)
Jupiter (76)
KEMAR (75)
Kolarz (20)
LDST (112)
LED2 (4)
LEDKO (3)
Ledvance (72)
Lucide (88)
Markslöjd (119)
Maytoni (4)
MW-LIGHT (74)
Narva (4)
Osram (2)
Paulmann (32)
ProVero (6)
Rabalux (345)
Reality (1)
Red (7)
Redo (72)
Thoro (1)
Top Light (72)
Trio (5)
Varta (1)
Wofi (10)
Zuma Line (24)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Jakou lampu vybrat do obýváku a ložnice?

23.1.2019 Obyvák a ložnice

Pouze centrální osvětlení v obývacím pokoji nebo ložnici nestačí. Proto přicházejí na scénu lampy - stojací, stolní i nástěnné, které zajistí dostatek světla a zpříjemní obytný prostor svým světlem.

celý článek

Požadovaný obsah nenalezen.

Ne vždy je vhodné či dostatečné místnost osvítit stropním svítidlem nebo lustrem, takže přichází na řadu nástěnná svítidla. Ta najdou uplatnění zvláště v koupelně u zrcadla (více v kategorii osvětlení zrcadla), také jako osvětlení schodiště a jsou rovněž velmi oblíbenou variantou venkovního osvětlení.

Stejně jako u stropních svítidel, bodových světel, lustrů či lamp můžete nástěnná svítidla vybírat v nejrůznějších stylech. Pro příznivce moderny máme v našem e-shopu moderní světla, netradiční křišťálová a solární svítidla. Ti, kteří raději dávají přednost staršímu designu, zase mohou oslovit barevná vitrážová a ratanová nástěnná svítidla. 

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i