volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Lustry

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (1280)
Globo (437)
Luxera (121)
Philips (63)
Prezent (160)
Ostatní značky
APLED (3)
Argon (171)
Artemide (8)
Azzardo (158)
BRILAGI (50)
Brilliant (8)
Briloner (50)
Dalber (98)
DeMarkt (77)
Esto (4)
Fabas Luce (11)
Greenlux (5)
CHIARO (52)
Ideal Lux (154)
Immax NEO (33)
INCANTI (4)
Jupiter (229)
KEMAR (117)
Kolarz (49)
LED2 (13)
LEDKO (23)
Ledvance (25)
Lucide (347)
Markslöjd (143)
Maytoni (17)
MW-LIGHT (273)
Osram (1)
Paulmann (20)
Rabalux (412)
Reality (5)
Redo (85)
RegenBogen (12)
Thoro (16)
Top Light (64)
Trio (32)
Umage (11)
Wofi (6)
Wranovsky (26)
Xiaomi (1)
Zuma Line (106)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Jak správně vybrat lustr do obýváku a ložnice?

19.12.2018 Obyvák a ložnice

Namáháte si hlavu s výběrem hlavního osvětlení obývacího pokoje a ložnice? Nevíte, jak by centrální svítidlo mělo vypadat a podle čeho vybírat? I když se to nezdá, tak správné osvětlení dokáže dojem z pokoje velmi pozvednout!

celý článek

Požadovaný obsah nenalezen.

Lustry

Zvláště v kuchyni nad jídelním stolem, v obývacím pokoji nad konferenčním stolkem a pak v místnostech s vyšším stropem najdou uplatnění lustry. A jak by správný lustr měl vypadat? Měl by poskytovat dostatek světla, ale neměl by, zvláště pokud je umístěn nad stolem, oslňovat. Je tedy výhodné, pokud je stahovací, nebo má nastavitelnou výšku (jde zkrátit řetěz).

Nabídka lustrů je v našem e-shopu velmi široká, takže si jistě vybere každý. Můžete si u nás zakoupit dětské, klasické, křišťálové, kuchyňské, moderní, ratanové, rustikální a vitrážové lustry. A pokud postřebujete lustr sehnat za opravdu velmi nízkou cenu, doporučujeme kliknout do našeho výprodeje svítidel, kde máme slevy až 70 %.  

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i