volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Kuchyňské osvětlení

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (479)
Globo (160)
Luxera (23)
Philips (35)
Prezent (64)
Ostatní značky
ANSMANN (1)
Argon (57)
Artemide (6)
Azzardo (4)
BRILAGI (20)
Brilliant (4)
Briloner (7)
DeMarkt (5)
Emithor (6)
Fulgur (10)
Greenlux (27)
Hi Lite (11)
CHIARO (4)
Ideal Lux (37)
Immax NEO (8)
INCANTI (4)
Jupiter (85)
KEMAR (5)
Kolarz (27)
LEDKO (3)
Ledvance (58)
Lucide (134)
Markslöjd (59)
MW-LIGHT (17)
Narva (6)
Osram (1)
Paulmann (17)
Rabalux (173)
Reality (2)
Redo (52)
Thoro (1)
Top Light (37)
Trio (14)
Wofi (5)
Xiaomi (7)
Zuma Line (58)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Požadovaný obsah nenalezen.

Kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností v domě či bytě, a proto výběr kuchyňského osvětlení nepodceňujte. Především si uvědomte, že budete potřebovat alespoň 2 typy svítidel. Tím prvním je lustr, který je vhodný pro osvětlení celé kuchyně, nad jídelní stůl nebo nad barový pult. Pokud se nechcete příliš zdržovat dlouhým výběrem, klikněte do složky kuchyňské lustry, kde už jsme pro vás vhodné kousky vybrali. Jestliže si chcete vybírat z celé naší nabídky lustrů, klikněte zde

Kromě kuchyňského lustru je nutné, abyste si pořídili ještě osvětlení nad kuchyňskou linku. Nejvhodnější jsou zářivky, ale velké oblibě se těší i bodovky a LED pásky.  

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i