volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Koupelnová svítidla

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (169)
Globo (45)
Luxera (16)
Philips (104)
Prezent (52)
Steinel (8)
Ostatní značky
APLED (2)
Argon (9)
Artemide (4)
Azzardo (35)
Briloner (47)
DeMarkt (2)
Emithor (28)
Fulgur (18)
Greenlux (30)
Hi Lite (2)
Ideal Lux (5)
LED2 (13)
LEDKO (1)
Ledvance (16)
Lucide (43)
MALMBERGS (2)
Markslöjd (45)
Narva (1)
Paulmann (80)
Rabalux (96)
Red (32)
Redo (21)
Top Light (47)
Trio (1)
Wofi (3)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Požadovaný obsah nenalezen.

Ozdobte svou koupelnu nejen pěkným sanitárním vybavením ale také kvalitními koupelnovými svítidly, která seženete na našem e-shopu. Při výběru koupelnových světel se nedívejte jen na vzhled, ale i na praktičnost a bezpečnost, což především znamená, že si zjistěte hodnotu IP krytí. Ta značí, jak jak je koupelnové osvětlení chráněno proti vodě a předmětům. 

Nejčastěji si lidé do koupelen kupují stropní a nástěnná svítidla. Ta jsou v nabídce v různých tvarech a velikostech, přičemž si uvědomte, že intenzitu osvětlení ovlivňuje barva dlaždiček. U tmavých obkladů se bude světlo méně odrážet než u světlých, takže pak jsou potřeba silnější žárovky nebo jejich větší počet. Když už máte vyřešené celkové osvětlení koupelny zaměřte se na osvětlení nad zrcadlo. Pamatujte, že osvětlení zrcadla musí být hodně intenzivní, ale zase měkce rozptýlené, aby neoslňovalo a nevytvářelo v obličeji nevhodné stíny.

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i