volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Články

EGLO Connect - inteligentní osvětlení

EGLO Connect - inteligentní osvětlení

Nebaví Vás už bloudit tmou doma či venku? Díky inteligentnímu osvětlení se budete moci po své domácnosti pohodlně pohybovat. Inteligentní osvětlení představuje vyšší úrověň osvětlení.


Přání hezkých svátků vánočních

Přání hezkých svátků vánočních

"Přišly, přišly po roce vytoužené Vánoce. Zas jsme všichni pospolu, usedneme ke stolu. Svátky Vánoc prožíváme, vůbec nikam nespěcháme."


Moderní LED stolní lampy s displejem

Moderní LED stolní lampy s displejem

Tahle novinka by rozhodně neměla chybět na Vašem pracovním stole.


Doprava zdarma pro všechny!

Doprava zdarma pro všechny!

Za nákup svítidel vás odměníme nejen dárkem, ale i dopravou zdarma.


Jak vybrat vhodnou žárovku

Jak vybrat vhodnou žárovku

Máte doma konečně vysněný lustr, či lampu a tápete ve výběru vhodné žárovky? Není radno podcenit pečlivý výběr, protože se správnou žárovkou dosáhnete toho nejlepšího možného efektu, úspory i světelných vlastností. Pokud nemáte v žárovkách úplně jasno, nezoufejte. Níže vám poradíme, jak si na ně posvítit...


Svítidla VARNA PLUS

Svítidla VARNA PLUS

Spolehlivost, vysoká odolnost, dlouhá životnost, nadčasové provedení a příjemné teplé denní světlo. Přesně tak lze charakterizovat osvětlení VARNA PLUS, kterou vám nyní s potěšením představujeme. A jako skvělý bonus dodáváme ještě neodolatelně výhodné ceny celé kolekce!


Svítidla EGLO LAMELLA

Svítidla EGLO LAMELLA

Jednoduché čisté křivky, minimalistická elegance a vzdušná lehkost. Tak lze charakterizovat vyjímečné kolekce svítidel Eglo Lamella, které vám nyní s potěšením představujeme. EGLO svítidla určují trendy a stanovují nová měřítka kvality a designu.


Solární svítidla do stanu i na chatu

Solární svítidla do stanu i na chatu

LED solární lucerna LIFE LIGHT HOME - skvělé řešení pro všechna vaše letní dobrodružství! Neomezujte se dosahem elektrického proudu či svitem slunce a vydejte se vstříct letním zážitkům kdykoliv a kdekoliv se skvělou sadou LED osvětlení.


Den matek

Den matek

Blíží se druhá květnová neděle a s ní krásný svátek, který vzdává hold našim nejbližším a nejmilejším osobám na světě - maminkám. Milé maminky, chceme vám poděkovat za všechny ty roky, kdy jste se o naše rodiny láskyplně staraly. Přejeme vám krásný Den Matek.


Jsme Spolehlivá firma

Jsme Spolehlivá firma

Stali jsme se držiteli ocenění Spolehlivá firma od informačního portálu zivefirmy.cz.


Možnost vrácení zboží do 14 dnů

Možnost vrácení zboží do 14 dnů

Nesplňuje vámi vybraný a zakoupený výrobek všechny funkce, které jste očekávali? Nebo jste zvolili jste nevhodný dárek? Žádné obavy, i pro tyto případy máme řešení! Zakoupené zboží můžete jednoduše vyměnit nebo dokonce vrátit a své peníze dostanete zpět.


Solární osvětlení

Solární osvětlení

Sluneční energie se stále více využívá pro nejrozličnější typy osvětlení po celém světě. Dlouhodobá úspora energie, zachování vzácných přírodních zdrojů a odstranění nutnosti vytváření dalších energií vedou k rychlému rozvoji solárních osvětlovacích systémů po celém světě. Pokud ještě žádné solární svítidlo nevlastníte, pojďte se s námi s nimi seznámit. Ukážeme vám jeho výhody i široké možnosti využití.


Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.