volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Bodová světla

  • Materiál
  • Barva
  • Patice
  • Stupeň krytí (IP)
  • Počet žárovek
  • Výrobce
  • Dostupnost

Materiál

Ostatní značky
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (564)
Globo (227)
Luxera (53)
Philips (398)
Prezent (107)
Steinel (3)
Ostatní značky
Argon (83)
Azzardo (19)
Brilliant (11)
Briloner (109)
DeMarkt (10)
Emithor (38)
Esto (4)
Greenlux (14)
Ideal Lux (16)
Jupiter (1)
KEMAR (3)
Kolarz (10)
LED2 (4)
Ledvance (11)
Lucide (201)
Markslöjd (43)
MW-LIGHT (1)
Narva (2)
Paulmann (77)
Rabalux (303)
Reality (10)
Red (4)
Redo (21)
Thoro (2)
Trio (31)
Wofi (7)
Zuma Line (39)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Podhledy a bodovky

Šimek Lukáš 10.4.2019 Aktuality a oznámení

Podhledová, bodová, podhledová bodová svítidla - co tyto názvy znamenají? A kde se tato svítidla mohou použít? To a mnohem více se dozvíte v našem článku!

celý článek

Jakou lampu vybrat do obýváku a ložnice?

23.1.2019 Obyvák a ložnice

Pouze centrální osvětlení v obývacím pokoji nebo ložnici nestačí. Proto přicházejí na scénu lampy - stojací, stolní i nástěnné, které zajistí dostatek světla a zpříjemní obytný prostor svým světlem.

celý článek

Požadovaný obsah nenalezen.

Bodové osvětlení zažívá v posledních letech velký boom. Důvodů je k tomu celá řada. Bodová světla dokážou osvětlit jen konkrétní část pokoje, často jdou směrovat do různých pozic, takže jsou ideální k osvětlení dekorací nebo k vytvoření příjemné atmosféry v určité části místnosti.  

V našem e-shopu vám nabízíme několik druhů bodových světel. Liší se vzhledem a také tím, jak se zapojují. Konkrétně vám tak nabízíme nejrůznější dětské bodovky (ve formě nástěnných svítidel či lustrů), solární bodovky, směrová bodová světla, tzv. spoty, a podhledová svítidla, která se zabudovávají do stropů nebo sádrokartonů. Stále oblíbenější jsou LED bodovky

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i